fredag 12. juli | Friday 12 July
13:00
Halfdan Mørch (p, g), Johan Vinsten Clausen (b), Rasmus Bendorff Kristensen (drm) Thore Andersen Elbek (guitar)
16:00
Jesper Riis (trp), Mark Chemnitz (keys), Henrik Møller (b), Eddi Jarl (drm) Jonathan Huber ( US keys )
17:00
100
Carlo Dayyani Guldborg (gtr), Seth Sjöström (bas), Steven Moser (drm)
19:00
100
Jascha Briand (gtr), Liam Elion (bas), Steven Moser (drm), Yo Hes (sax)
19:30
Daniel Ross (g), Anders Vase Yde (drm), Anna Bak Jessen (k, synth), Sofus Jul Möglich (b)
20:00
Al Agami (voc), Uffe Steen (g) Mark Chemnitz ( keys/vocal ) Henrik Møller ( bas ) Eddi Jarl ( Drums ) Jonathan Huber ( keys )
21:00
125
Bobo Moreno (voc)
Tommaso Perazzo (p)
Peter Vuust (b)
Mikkel Vuust (drm)
lørdag 13. juli | Saturday 13 July
10:00
Jakob Høgsbro (sax, storytelling), Ida Hvid (b), Henrik Nielsen (dr)
11:00
Scott Westh (trp), Jonathan Bruun Meyer and Thomas Skovlund Hansen (trb), Christoffer Kjærulff Find (t-sax), John Kristensen (sousaphone), Søren Pedersen and Emil Otto (drm)
11:00
365
Karmen Röivasepp (sang), Jens Christian Kwella (guitar), Adrian Christensen (bas)
13:00
Christian Vuust (sax), Frederik Vuust (p + voc), Peter Vuust (b), Mikkel Vuust (drm)
13:00
Jacob Venndt (b, hca, and much moore), Mark Chemnitz (p), Jens Kristian Dam ( Drums ) Jonathan Huber ( keys )
15:00
Jens Klüver t-sax
Esben Tjalve k
Torben Bjørnskov b
15:30
Elvira Lundstedt, (voc), Teis Ortved (t-sax), Gustav Stefansson (g), Arvid Bärtås (p), August Bergvall (b), Elis Comén (drm)
16:00
Christian Holm (sax), Samuel Kiel (b), Gustav Hagelskjær (drm)
16:00
Emil Otto (voc, key, perc), Jacob Venndt (kontrabas, mundharpe), Pojken Flensborg (p), Per Kolling (drm)
17:00
Martin Vollertsen (pladespiller), Rasmus Bak (pladespiller)
19:00
100
Vira Nyqvist (sang), Paolo de Jesus (trp), Victor Vollmer (gtr), Chris Sergeant (bas), Steven Moser (drm), TBA (sax), TBA (gtr)
19:30
290
Fredrik Lundin – saxer
Maj Berit Guassora – trumpet
Mia Engsager – trombone
Krister Jonsson – guitar
Gustaf Ljungren - diverse
Joel Illerhag – bas
Emil de Waal og Jonas Johansen - trommer.
20:00
Michael Bladt (sax), Jeppe Lavsen (g), Jon Døssing Bendixen (keys), Adrian Christensen (b), Frederik Bülow (drm)
20:00
100
Johannes Gammelgaard (sax), Erik Kimestad (trp), Vilhelm Bromander (b), Arild Wahl (drm), Mikko Innanen (sax)
21:00
Jens Christian Kwella - g
Peter Friis - b
Kristoffer Lysgaard - drm
21:00
120
Frederik Engell (t-sax), Michaela Turcerová (a-sax), Carlo Becker (trp), Rafał Różalski (b), Sune Sunesen (key), Simon Forchhammer (drm)
21:00
125
Bobo Moreno (voc)
Tommaso Perazzo (p)
Peter Vuust (b)
Mikkel Vuust (drm)
søndag 14. juli | Sunday 14 July
13:00
Mark Chemnitz (p, voc), Oliver McEwan (b), Tom McEwan (drm)
15:00
120
Gustaf Ljunggren (g, sax,p) Emil de Waal (drm) Emil Otto (voc. p) Filt Kristensen (t-sax, cl, fl) Gunnar Lautrup (tp, flh, trb) Kurt Frimodt (key.p) Jørgen Nielsen (b)
15:00
Brandon Suarez (sax), Ebba Dankel (p), Mikkel Vuust (drm), William Mannerland (b)
16:00
60
Gustav Hagelskjær (drm), Harald Hagelskjær (b-), Lasse Damsgaard Andersen (a-sax)
16:00
Michael Bladt: sax
Mads Bærentzen: piano
Frederik Sakham: bas
16:00
120
Maria Dybbroe – komposition & altsaxofon
Camilla Hole – sopransaxofon
Sigrid Aftret – tenorsaxofon & fløjte
Tina Lægreid Olsen – klarinetter & baritonsax
Tancred Heyerdahl Husø – trompet
Lyder Øvreås Røed – trompet
Magnus Murphy Joelson – trombone
Johannes Fosse Solvang – trombone
Andreas Rotevatn – trombone
Arne Martin Nubo – guitar,
Thorbjørn Kaas – cello
Petter Asbjørnsen - kontrabas
Aleksander Hoholm – kontrababas
Knut Kvifte Nesheim – trommer
Tobias Andreassen – trommer
+ dirigent
17:00
50
Adrián Filip(SK)-bass
Pasquale Rinaldi(IT)-piano
Carl Lindegård Jensen-drums
19:00
100
Sebastian Lange (drm), Harald Hagelskjær (bas), Alfred Lassen (keys), Albert Schwalbe (sax)
20:00
350
Stacey Kent (v)
Jim Tomilson (sax) (fl)
Art Hirahara (key)
20:00
Jens Klüver t-sax & s-sax
Martin Vollertsen p
Thorbjørn Stefansson b
John Riddell drm
mandag 15. juli | Monday 15 July
13:00
125
Jens Rasmussen & Frederik Lundin
13:00
Ebba Dankel (voc + p), Peter Vuust (b), Mikkel Vuust (drm)
15:00
Jakob Astrup (G), Julius Gawlik (t-sax), Thorbjørn Stefansson (b), Marius Wankel (drm)
15:30
40
Mark Hurrell - Saxophone, Anne-Sofie Østergaard - Dance, Iina Johanson - Voice, Philip Akrofi - Double Bass
15:30
120
Gustaf Ljunggren (g/trp/sax/p), Emil de Waal (drm/elektronik), Viktoria Søndergaard (vib), Alberte Svenningsen (sax)
16:00
Yonatan Hes - saxophone & komposition (FR)
Jascha Briand - guitar (DK)
Liam Elion - double bass (IL)
Steven Moser - drums (AU)
20:00
Nikolai Bøgelund (trb), Jonathan Huber and Mark Chemnitz (keys), Oliver McEwan (b), Eddi Jarl (drm)
20:00
100
Susana Santos Silva (trp)
Simon Toldam (p, key)
Kumiko Takara (vib, perc)
Mark Solborg (g)
Yasuhiro Yoshigaki (d, perc)
20:00
75
Uffe Steen (g)
Peter Vuust (b)
Mikkel Vuust (drm)
20:00
75
Vingborg/Valencia er: Hannah Vingborg Eklund (Klaver), Christian Valencia (Guitar), Emil Lund (Bas) & Lasse Wagner (Trommer).
20:00
50
Steven Moser (drm), Johannes Elnan (b) og Carlo Dayyani (g)
21:00
150
Camilla Dayyani (voc) Fredrik Lundin (sax, fl) Artur Tuznik (kl) Thomas Sejthen (b) Mamli Merati (kamanche) Nazanin Ranjpour (perc) Tue Lautrup (vio) Samira Dayyani (cel)
tirsdag 16. juli | Tuesday 16 July
13:00
Christian Holm (Saxefon)
Samuel Kiel (Contrabass)
Gustav Hagelskjær (Trommer)
13:00
Tommaso Perrazo (p), Peter Dahlgren (trb), Peter Vuust (b), Mikkel Vuust (drm)
14:00
Mathias Rønning Pedersen and Marie Smith Jørgensen (a-sax), Valdemar Juel Enemærke and Victor Svarer Thingholm (t-sax), Jenny Raunsmed Peitersen (b-sax), Robert Schultz, Mette Sonne Friis, Jakob Bjørn and Maja Elsholm Blichfeldt (trb), Toke Eggers Rossau, Steffen Brøns Nielsen, Elinor Storgaard Bonfils and Elias Overgaard Hansen (trp), Emil Kjær Bødker (p), Jens Brunsgaard Krogh (b), Christian Valencia Møller-Nielsen (g), Jeppe Madsen (drm), Benedikt Hansen and Signe Barsøe Sørensen (voc), Alberte Kvium and Theresa Lindved (cond)
15:00
Andreas Toftemark (sax), Emil Norman (drm), TBA (p), TBA (b)
16:00
100
Jacob Anderskov (p), Kasper Tranbjerg (trp), Soffie Viemose (voc), Jakob Munck (tuba, trb), Jakob Høyer (drm)
Århus Sinfonietta (cl, vl, viola, cello)
16:00
75
Mads Bærentzen (piano),Pojken Flensborg (piano),Special Guest (piano)
16:30
Jesper Løvdal (sax)
Thomas Sejthen (b)
Anders Mogensen (dr)
Simon Gorm Eskildsen (p)
Morten Haugshøj (g)
19:00
350
Cécile McLorin Salvant (v)
Sullivan Fortner (p)
Yasushi Nakamura (b)
Kyle Poole (d)
19:00
Rasmus Bak (g), Tobias Stjernholm (voc/trp), Jeppe Abildgaard (b), Martin Vollertsen (p), Rune Kragh (perc/acc), Tobias Granum (drm)
19:30
Nikolaj Bangsgaard (drm), David Truilo (a-sax), Miles Mindlin (g), TBA (b)
20:00
75
Nikolaj Hess (p)
Peter Vuust (b)
Mikkel Vuust (drm)
20:00
Christian Vuust (sax), Mark Chemnitz (voc, keys), Jonathan Huber (keys), Oliver McEwan (b), Eddi Jarl (drm)
20:00
60
Yonatan Hes (sax), Jascha Briand (g), Liam Elion (b-), Steven Moser (drm)
20:00
75
Oscar Ployart (k), William Mannerland (b), Karl Seyer (drm), TBA (trp)
21:00
50
Elza Ozolina (kl) Liselotte Östblom (voc) Blacc El (rap) MAGRO (dr) Niels Munk (tr)
onsdag 17. juli | Wednesday 17 July
13:00
Katrine Suwalski (sax),(fl), (voc), Avi Solomon (perc), (voc), Dawda Jobarteh (kora)
15:30
Jakob Ottarson (t-sax), Philip Akrofi (b), Gustav Hagelskjær, (drm)
16:00
100
Mads Bærentzen (p), Morten Ramsbøl (b), Kristian Leth (drm)
16:00
Steven Moser (drm), Chris Sergeant (b), Victor Vollmer (g), Mads Riis (g), Paolo de Jesus Maido (trp) og Mads Lundh (sax)
16:00
120
Gustaf Ljunggren (gt, keys, wind instruments), Emil de Waal (dr, perc, electronics)
16:30
Amanda Ginsburg (v)
Filip Ekestubbe (p)
Anders Fjelsted (b)
Snorre Kirk - trummer
18:30
75
David Truilo (sax), Miles Mindlin (g), Hilda Nordkvist (b), Nikolaj Bangsgaard, (drm)
20:00
100
Mathias Heise (hca)
Nikolaj Hess (p)
Peter Vuust (b)
Mikkel Vuust (drm)
20:00
Malene Mortensen (voc), Mark Chemnitz (keys), Oliver McEwan (b), Eddi Jarl (drm)
20:00
75
LINE UP: Yonatan Hes - saxophone & komposition -Jascha Briand - guitar Liam Elion - double bass - Steven Moser - drums
21:00
Jens Christian Kwella (g), Peter Friis (b), Jesper Bo Knudsen (drm)
22:00
Pojken Flensborg (p), Hans Mydtskov (sax), Torben Bjørnskov (b)
23:00
Dig og alle dine venner + Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm).
torsdag 18. juli | Thursday 18 July
13:00
Viktoria Søndergaard (vib), Jakob Sørensen (trb), Peter Vuust (b), Mikkel Vuust (drm)
13:00
Martin Rüssell Kaufmann (Keys)
John Riddell (Trommer)
Kristoffer Gori Verdoner (Guitar)
14:00
Danielle Wertz (voc), Remy Le Boeuf (cond/solist), Sophus Bech Lauesen (a-sax), Jan Jacobsen (a-sax), Uffe Markussen (t-sax), Ask Andreassen (t-sax), Nis Hellerøe Myrtue (b-sax), Nicholai Andersen (trp), Niels Munk Petersen (trp), Thomas Fryland (trp), Dan Hejslet (trp), Thomas Skovlund Hansen (trb), Jonathan Bruun Meyer (trb), Jonas Lindh (trb), Kristian Kloster (trb), Martin Granum (g), Theo Hjorth (p), Anders Ammitzbøll (b), Peter Lund Paulsen (drm).
15:00
David Truilo (sax), Miles Mindlin (g), Hilda Nordkvist (b), Nikolaj Bangsgaard (drm)
16:00
70
Paolo de Jesus Maido (trp), Mads Lundh (sax), Steven Moser (drm), Chris Sergeant (b), Victor Vollmer (gtr), Mads Riis (gtr)
16:00
75
Mads Bærentzen (piano)
Pojken Flensborg (piano)
Rasmus Sørensen (piano)
16:00
Veronica Mortensen (voc), Henrik Gunde (p), Peter Vuust (b)
16:30
Mette Juul (v) (g)
Andrea Hourdakis (g)
Jesper Thorn (b) (cello)
19:30
Steffen Brix(g), Mark Ong(b), Benjamin Juul-Dimond(drm)
20:00
50
Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm) and others.
20:00
Jens Klüver t-sax & S-Sax
Esben Tjalve p
Thorbjørn Stefansson b
20:00
Halfdan Mørch (p, g), Johan Vinsten Clausen (b), Rasmus Bendorff Kristensen (drm) Thore Andersen Elbek (guitar)
20:00
250
Miriam Mandipira (voc), Martin Schack (org), Uffe Steen (g), Kristian Leth (drm)
20:00
100
Brandon Suarez (sax)
Nikolaj Hess (p)
Peter Vuust (b)
Mikkel Vuust (drm)
21:00
50
Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm) and others.
22:00
50
Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm) and others.
22:30
Modu Traore (ML) vox, perc
Mikas Bøgh Olesen (DK) guitar, bass
Jon Døssing Bendixen (DK) keys, bass
Jakob De Place (DK) drums
23:00
Dig og alle dine venner + Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm).
fredag 19. juli | Friday 19 July
12:00
Janni Lavsen (voc), Ole Hermansen (p), Garo Kertesz (drm), Jesper Carlsen (b), Storm Kleist (trb, trp)
13:00
Mathias Heise (hca), Pelle Von Bülow (g), Peter Vuust (b)
15:00
Marius Bøwadt (a-sax), Elvine Witt Melchiorsen (a-sax), Peter Gjesse (t-sax), Christian Juhl (t-sax), Laurids Nørgaard Hollensberg (b-sax), Anton Schrøder Hejlesen (trp), Mathilde Schandorf Hald (trp), Signe Marie Lund (trp), Sophie Balund (trp), Anders Boewadt (trb), Maiken Bloch Madsen (trb), Astrid Raunsø (trb), Laurits Møller Hvid (p), August Kjær Agergaard (b). Halfdan Thorndahl (drm), John Riddell (cond).
15:00
Asger Nissen (sax), Thorbjørn Stefansson (b), Ivars Arutyunyan (drm)
16:00
James Loveless (voc), Uffe Steen (g), Peter Vuust (b), Mikkel Vuust (drm)
16:00
75
Mads Bærentzen (piano)
Pojken Flensborg (piano)
Rasmus Sørensen (piano)
17:30
80
ELZA (k, key), Blacc El (voc), TrueMendous (voc), Tom Ford (g), Magro (drm), Nikola Bankov (sax), smiling LIS (voc), Leona Berlin (voc)
18:00
Thomas Occhionero (sax), Jakob Nissen (keys), Jakob Jakobsen (b), Christoffer Skovhus (drm)
19:30
Steffen Brix(g), Mark Ong(b), Benjamin Juul-Dimond(drm)
19:30
80
Leona Berlin (voc), Ben Barritt (g), Martin Lüdicke (key), Francesco Becarro (b), Magro (drm)
20:00
250
Miriam Mandipira (voc), Martin Schack (org), Uffe Steen (g), Kristian Leth (drm)
20:00
50
Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm) and others.
20:30
Halfdan Mørch (p, g), Johan Vinsten Clausen (b), Rasmus Bendorff Kristensen (drm) Thore Andersen Elbek (guitar)
21:00
150
Laurits Møberg (g, el-), Anna Prinds (voc), Jakob Marker (drm), Martine Bak Toldam (key), Elias H. P. (b)
21:00
100
Mathias Heise (hca)
Nikolaj Hess (p)
Peter Vuust (b)
Mikkel Vuust (drm)
21:00
50
Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm) and others.
22:00
50
Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm) and others.
22:30
Mark Hurrell (Saxophone), Pasquale Rinaldi (Piano), Phillip Akrofi (Double Bass), Hans Kristian Knold (Drums)
23:00
Dig og alle dine venner + Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm).
lørdag 20. juli | Saturday 20 July
11:00
365
Emil Otto (voc), Jacob Venndt (b), Jens Christian Kwella (g)
13:00
Eliel Lazo (voc), Mark Chemnitz (keys), Søren Heller (g), Henrik Møller (b), Eddi Jarl (drm) Jonathan Huber ( Keys ) Rasmus Bøgelund ( TP ) Michael Bladt ( tsax )
13:00
Pelle Von Bülow (g), Peter Vuust (b), Morten Lund (drm)
13:00
Isak Ingvarsson (sax), Johannes Elnan (b), Malte Wibell (drm)
15:00
Jens Klüver t-sax
Esben Tjalve k
Torben Bjørnskov b
15:30
Thomas Munk-Petersen (b), Stig Halskov (drm), Thomas Fryland (trp), Eyal Lovett (p)
16:00
Mark Chemnitz (keys), Henrik Møller (b), Simon Vilmer (drm), Gui ( TBA ), Mathias Heise (hca), Jonathan Huber ( keys )
18:00
65
Jakob Astrup (g), Asger Nissen (a-sax), Thorbjørn Stefansson (b), Marius Wankel (drm)
20:00
50
Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm) and others.
20:00
75
Brandon Suarez (sax), Pelle Von Bülow (g), Mikkel Vuust (drm), William Mannerland (b)
20:00
130
Line-up:
Jens Viggo Fjord (gui)
Florian Navarro (sax,cl,fl)
Jens Balder (trb)
Jens Jefsen (b)
Ulrik Bisgaard (dr,perc)
20:00
275
ANYA (v)
Peter Vuust (b)
Nikolaj Hess (p)
Morten Lund (dr)
20:00
250
Miriam Mandipira (voc), Martin Schack (org), Uffe Steen (g), Kristian Leth (drm)
21:00
120
Jeppe Lavsen (g), Adrian Christensen (b), Malthe Jepsen (key), Frederik Bülow (drm)
21:00
Jens Christian Kwella - g
Peter Friis - b
Kristoffer Lysgaard - drm
21:00
50
Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm) and others.
22:00
50
Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm) and others.
22:30
Emil Otto, (voc og p), Phillip Akrofi (b), Matias Fischer (drm)
23:00
Dig og alle dine venner + Rieko Okuda (pno), Patrycja Wybrańczyk (drm), Nana Pi Aabo-Kim (sax), Anne Efternøler (tpt), Maria Dybbroe (sax), Thomas Eiler (drm), Sofia Borges (drm), Ada Rave (sax), Bjørn Märcher Nitschke (gtr), Margarethe Maierhofer-Lischka (bass), Jens Mosegaard (drm), Aaron Lumley (bass), Gobi Drab (paetzold recorder), Emil Bø (trb), Lisa Ullen (pno), Tobias Andreassen (drm).
23:00
Nikolaj Hess (p)
Peter Vuust (b)
Mikkel Vuust (drm)
søndag 21. juli | Sunday 21 July
16:00
120
Mathias Heise (key,acc), Mads Christiansen (g), David Vang (b), Aksel Stadel Borum (drm)